agencja pracy Kołobrzeg

Agencja Pracy Trzcińsko Zdrój tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Turystycznie Kołobrzeg stanowi drinku spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na kolejnych gości jest zawsze spore. Jesteśmy prężnie się rozwijającą organizacją pracy tymczasowej, umożliwiającą bliską oraz bezpieczną pomoc w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej działalności, znajdziemy dla Ciebie osoby łatwe do lektury.

Agencja Pracy Trzebiatów tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej pociechy zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała kondycja naszych działań sprawia, że klienci chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ci na krótkim dotarciu do osób z całej Europy, które poszukują stanowiska w Twojej branży, to doszedł w jedyne miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w nowym wieku, są różne kwalifikacje, poszukują innego typu zatrudnienia, lecz dodaje ich jedyne: pełni są niezwykle zawodowi i zaangażowani w proste dzieła.

Pomożemy Ci nawiązać zgodę z zatrudnionymi w system o moc większy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne technologii, dzięki którym dobór gości stanowi o moc lepszy i efektywniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, kiedy również człowieka – większe.

Na podstawie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz kwalifikacji. Przez wszystek czas to Ty masz kontrolę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej analizy jest jedynie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej robić będzie Twoje oczekiwania – w pewnym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Trzebiatów tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na mniejszy, kiedy oraz na dłuższy okres – możliwe istnieje dodatkowo nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy ludzi z całej Europy, lecz kierujemy się przede wszystkich na głowach czerpiących z Ukrainy, Białorusi, lub nowego kraju dawnego SSR. Dla nich opisuje to milowy ruch w ciągu pracy i pełniejsze możliwości, i dla Ciebie – niższe wydatki związane z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz też powtarzać się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed przystąpieniem współpracującego z nami człowieka do Twojej grupy w cali wprowadzimy jego pobyt, uzyskamy prawo na pozycję, a ponadto miejsce zamieszkania. Pokryjemy i całkowite wydatki związane z dostępem do rzeczy, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu innych rzeczach, lecz wśród swoich użytkowników najogromniejszą renomą bawią się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni lekarze i pielęgniarki, a także ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki naszemu przygotowaniu oraz poznaniu gotowi są oni do przyjęcia pracy od już w każdym szpitalu na terenie Polski. Potrafią oni wszystkie niezbędne certyfikaty natomiast są doskonale przeszkoleni w wartościach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów kiedy również ciągników czy TIRów, a także operatorami koparek, walców zaś tymże podobnych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia potrafią oni jeszcze czystą kartotekę, jeżeli należy o każde poważne wykroczenia drogowe. Ich zaangażowanie jest więc nie tylko gwarancją satysfakcji, tylko i bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do prawych prac produkcyjnych, kiedy również certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich zdolności przyczynią się zarówno w zakładzie przetwórstwa produktów spożywczych, kiedy również drugiego rodzaju odlewniach, zakładach kamieniarskich oraz różnych formach produkcyjnych. Cali znani ludzie są w cali wielkości oraz młodzi, dlatego zgoda spośród nimi będzie prawdziwą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie uprawnienia i informację zezwalającą na błyskawiczną i bezpieczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale znajdą się zarówno na miejscach w specjalnych pogotowiach specjalistycznych, kiedy również w prywatnych firmach zatrudniających się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona kobiet także mienia – oferujemy dobrze wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zainteresują się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi goście znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego też dobrze sprawdzą się w pozycji prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, kiedy oraz kobiety.
Zapraszamy do kontaktu.

Agencja Pracy Trzebiatów tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments