Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko wygląda na to, że 2019 rok będzie niezmiernie dobrym momentem na placu kryptowalut. W ubiegłym czasie media obiegła informacja o tym, że w dawnym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował wysoko w głowę, i wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na zajście w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który zakończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre składały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest skłonnym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże duże szanse na wielkie zyski, o czym świadczył nawet na swoim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W akcji nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wykres był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut używany jest z wielką ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów dają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto zarabiamy w regionie, który ze ważnym dystansem przystępuje do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do swoich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W złym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na wyglądzie każdy będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest wyraźną oraz lubianą osobą nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym rozsądkiem także w historii nie wykazywał tendencji do zabierania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkiem innej platformie dokonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to przedsięwziął uchwałę o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to szybko dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie dostarczała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi lub artykuły w stronie gadżetów. Projekt pamięta ponad na planie propagowanie sportu wśród młodzieży, i w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i mamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments